Detale torrenta
Wstecz

Nazwa PlikuNeed for Speed: The Run: Limited Edition *2011* [ENG][PC]
Ściągnij Torrent/ Download Torrent:Pobierz torrent
Info Hash:3944f5b5ac9c59796d6b9b7e01cec2801794e0c9
Opis:EA Games ( producent )
Electronic Arts Inc. ( wydawca )
Electronic Arts Polska ( dystrybutor PL )
wyścigi i rajdy (samochodowe, Need dla speed)
15 listopada 2011 ( światowa data premiery )
18 listopada 2011 ( data wydania w Polsce )
15 listopada 2011 ( data premiery w USA )
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 16+ cena w dniu premiery: 149,90 zł

info:http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID-16605

Need dla Speed: The Run to stawiająca na elementy zręcznościowe gra wyścigowa, w której wyjątkowo ważną rolę odgrywa fabuła. Tym razemy bierzemy udział w nielegalnym wyścigu od San Francisco do Nowego Jorku, aby spłacić dług wobec niebezpiecznej organizacji przestępczej. Need dla Speed: The Run napędza silnik Frostbite 2, znany z gry Battlefield 3.

Need dla Speed: The Run to kolejna odsłona doskonale znanej serii gier wyścigowych, która na przestrzeni lat powracała w wielu różnych postaciach. Gracze dostali zarówno typowo zręcznościowe produkcje (Hot Pursuit), jak i tytuły kładące większy nacisk na aspekty symulacyjne (Shift 2 Unleashed). The Run należy do pierwszej kategorii i gwarantuje solidną porcję adrenaliny, wzbogaconą o dość nietypowe rozwiązania dla gatunku wyścigów.

W Need dla Speed: The Run wcielamy się w niejakiego Jacka, który jest winny pieniądze organizacji przestępczej znanej jako The Mob. Bohater może spłacić dług przez wygranie nielegalnego i niebezpiecznego wyścigu, rozgrywającego się na trasie od San Francisco do Nowego Jorku. Jack nie ma wyboru i musi wziąć udział w tej szalonej rywalizacji oraz dojechać na metę jako pierwszy. Od tego zależy przecież jego życie.

Nielegalny wyścig przez USA został podzielony na niezwykle zróżnicowane odcinki. W kolejnych stanach ścigamy się na ulicach takich miast jak San Francisco, Nowy Jork, Las Vegas, Denver czy Detroit. Rywalizacja toczy się nie tylko w ogromnych metropoliach, ale też w wąskich kanionach czy na górskich trasach pokrytych śniegiem. Twórcy przygotowali w sumie 325 kilometrów dróg wzorowanych na prawdziwych lokacjach.

Sporym zaskoczeniem i nowością w The Run są sceny, w których wychodzimy z samochodu. Tego typu sekwencje są niezwykle dynamiczne i zostały zrealizowane za pomocą popularnych „quick-time eventów”. Gracz musi więc wciskać odpowiednie kombinacje klawiszy i w ten sposób popychać akcję do przodu. Dzięki fragmentom „pieszym” gra wyróżnia się na tle konkurencji i jednocześnie zyskuje bardziej filmowy klimat.

Need dla Speed: The Run jest napędzany silnikiem graficznym Frostbite 2, którego użyto m.in. do produkcji Battlefielda 3. Nie zabrakło także systemu Autolog, znanego z poprzedniej odsłony serii Need dla Speed. Technologia pozwala śledzić sieciowe statystyki i porównywać je z osiągnięciami innych graczy.

Komputer Stacjonarny

wymagania sprzętowe: Quad Core i5 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows Vista/7

Install:
1. Uruchom Need.for.Speed.The.Run.Limited.Edition.exe
2. zainstalować
3. Unrar nfs16.crack-ali213.rar i umieścić pliki z go do INSTALLDIR, nadpisywanie, gdy polecenia, uruchomić nfs16setupreg i zapisywać w rejestrze
4. grać
Kategoria:Gry
Ocena:
Rozmiar:6.60 GB
Pokaż/Ukryj pliki:
0 files
Dodany:15/11/2011
Uploader:kuchar_kuchar
Predkość:0 KB/sec
Ściągnięty:640 raz(y)
peerów: seed(ów): 3, leecher(ów): 0 = 3 peerów
UaktualnijTorrent zewnętrzny
Ostatnia Aktualizacja19/02/2014 00:43:02


Brak komentarzy...


Wstecz